Кропивницький має бути містом, зручним для усіх своїх мешканців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32609_1.jpg)
Кропивницький має бути доступним для людей з обмеженими можливостями. На цьому сьогодні, 22 серпня, під час апаратної наради наголосив міський голова Андрій Райкович.
Кожне управління міської ради має негайно взятись за вирішення проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з обмеженими можливостями. Першочергово – це заклади освіти, медицини та торгівлі. Тут у першу чергу повинні бути обладнані на фасадах кнопки виклику персоналу. А далі необхідно братися за облаштування пандусів, але не для галочки, а таких, щоб вони були зручні для інвалідів.
Окрім того, наголосив Андрій Райкович, має відновити діяльність комітет по доступності: за останні 8 місяців він збирався лише один раз. Міський голова дав завдання поновити роботу комітету, і обов’язково включити до нього людей з особливими потребами.
- Мені соромно, що у нас комітет доступності діє на папері. Я пообіцяв цим людям, що міська рада оперативно, а головне кардинально змінить своє ставлення до їхніх проблем. Тому, Олександре Володимировичу, Наталіє Євгеніївно, - звернувся очільник міста до свїх заступників, - збирайтеся, оновіть склад комітету доступності. Нам необхідно подумати хоча б про одну громадську вбиральню для таких людей, про інші локації для них.
Ще одна проблема, яку просять вирішити люди з обмеженими можливостями – проїзд по вулиці Дворцовій . Через припарковані на перехрестях машини їм важко нею рухатися на інвалідних візках. Тож міський голова звернувся до представників поліції, аби навели лад на пішоходній вулиці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)