Кропивницький: більш ніж 300 викликів опрацювали патрульні в період Новорічних свят
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40860_1.jpg)
В цілому, новорічні свята в Кропивницькому минули спокійно.
З 31 грудня до 2 січня патрульні опрацювали 332 виклики, які надійшли на спеціальну лінію 102. Запобігли 13 випадкам бійок, попередили 29 конфліктних ситуацій, зупинили 5 водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.
Інспектори забезпечили охорону громадського порядку у місцях скупчення людей, виявили 1 загублену людину, оформили 16 адміністративних матеріалів у сфері охорони громадського порядку та публічної безпеки.
Охоронці порядку оформили 2 ДТП та склали 54 адміністративних матеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)