Кропивницький: бібліотекарі провели конкурс-гру для старшокласників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41788_1.jpg)
Голосую за професію - під такою назвою бібліотекарі філії № 16 міської централізованої бібліотечної системи провели конкурс-гру для старшокласників ліцею №8.
Мета заходу: ознайомити старшокласників із переліком професій взагалі та з тими, що мають сталий попит на ринку праці; розкрити суть правильного вибору професії; зорієнтувати учнів на свідомий вибір майбутньої професії; виховувати у дітей любов до праці, повагу до людей будь-якої професії .
В ході заходу було проведено: вікторину "Відгадай професію", тест "Чи знаєте ви професії", гру "Аукціон" (по характерним ознакам визначити професію), гру "Сама-сама" (назвати професії, які найбільш підходять даній характеристиці), гру "Один день з життя..." (скласти розповідь тільки з іменників про звичайний день працівника заданої професії), пантоміму "Відгадай професію" (за допомогою жестів показати загадану в завданні професію).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)