Кропивницький: бібліотека на мікрорайоні «Шкільний» стала переможцем конкурсу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45620_1.jpg)
В умовах світової інформаційної глобалізації відбувається втрата інтересу до читання та відчуження до книги.
Наш колектив організовує свою роботу так, щоб показати, що мода на книгу все-таки існує. Книга необхідний атрибут життя, без якого нема ні культури, ні уявлення про завтрашній день.
Враховуючи виклик сьогодення, наша бібліотека намагається використовувати у своїй діяльності інноваційні та традиційні форми роботи за допомогою новітніх технологій , які, завдяки актуальному змісту, творчому підходу здатні привертати до себе увагу та залучати нових користувачів. Тому,щоб функціонувати бібліотеці, як повітря, потрібні користувачі.
На основі цього стартував наш проект «Завантажуй читання: мрій, плануй, дій!» для участі у міському конкурсі «Краща бібліотека 2018 року», організований ЦБС міста Кропивницького.
Основним завданням проекту – за допомогою сучасних модних технологій привернути увагу до книги, бібліотеки, розкрити привабливість читання і зробити його улюбленим заняттям для дітей, підлітків та юнацтва.
Одними із останніх інноваційних нововведень є запровадження технології QR-кодування та окулярів віртуальної реальності. При наявності мобільного пристрою з фотокамерою та можливістю виходу в Інтернет завантажити будь-яку електронну версію книги або відео, в один клік, не складе жодних труднощів. Ще ніколи доступ до електронних версій не був таким швидким та зручним, у чому користувачі нашої бібліотеки уже переконалися.
За підсумками журі наша бібліотека-філія №8, що мікрорайоні «Шкільний», отримала диплом переможця у міському конкурсі «Краща бібліотека - 2018 року»!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)