Кропивницькі каратисти успішно виступили на чемпіонаті Європи (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62442_1.jpg)
Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділах ката, командні ката та куміте серед юніорів та дорослих відбувся у Валенсії. У турнірі взяли участь 465 спортсменів із 15 країн.
У складі національної збірної команди України взяли участь два вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 Єлизавета Галімська та Георгій Талпа.
У категорії «Юніори U-18» Єлизавета Галімська посіла 4 місце, а Георгій Талпа був шостим серед 17 учасників. У загальнокомандному заліку в складі національної збірної команди України з кіокушинкай карате кропивницькі спортсмени стали бронзовими призерами.
Підготували спортсменів тренери-викладачі Володимир та Інна Галімські.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)