Кропивницькі бібліотекарі пропонують новий формат знайомства з літературою
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52575_1.jpg)
Пандемія (COVID-19) поставила нові виклики перед закладами культури.
Так як читальні зали книгозбірень міста не приймають читачів, бібліотекарі дещо обмежені в інформуванні своїх читачів про літературні новинки, в проведенні масових заходів. Щоб ліквідувати цю прогалину бібліотекарі філії №21 для дітей створили в соціальних мережах проєкт «Літературні хвилинки».
Протягом 15 хвилин кілька разів на місяць кращі читачі бібліотеки та казковий персонаж Мудрячок будуть знайомити відвідувачів сторінок бібліотеки в соцмережах та YouTube з кращими дитячими письменниками сучасності і їх творчістю.
Для того, щоб скоротити час перебування в закритому приміщенні, замовити книги, які сподобалися можна за телефоном.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)