Кропивницька «Зірка» програла «Дніпру»

Квітень 01, 2017 | Новини | Переглядів: 1205 | Коментарі: 0

Сьогодні, 1 квітня, у Дніпрі відбувся матч другого етапу чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому «Дніпро» приймав на своєму полі кропивницьку «Зірку».

Вже на перших хвилинах гри кропивничани втратили майже 100 відсоткову нагоду відкрити рахунок у матчі, Артем Сітало вийшов один на один із воротарем «Дніпра», але переграти молодого голкіпера не зміг.
У першому таймі господарі на 32-хвилині матчу відкрили рахунок в цьому матчі, гол забив Дмитро Нагієв.

У другому таймі кропивницька команда на 84-хвилині гри знову мала нагоду забити гол та зрівняти рахунок, але не пощастило. Матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь «Дніпра»

ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.