Кропивницька «Зірка» підсилилася французьким форвардом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38415_1.jpg)
Склад кропивницької «Зірки» поповнив ще один француз, нападник Ішем Ель Амдауї.
Він народився 18 листопада 1995 року в місті Ніцца (Франція). Більшу частину своєї кар’єри провів у клубній системі футбольного клубу «Ніцца», але за першу команду не виступав. У складі другої команди «Ніцци» у чемпіонаті провів 11 ігор, м’ячів не забивав. Останнім клубом французького нападника був бельгійський «Тертр-Отраж».
Контракт з Ішемом Ель Амдауї підписано на два роки. У «Зірці» він гратиме під 11-м номером. Ішем вже провів декілька товариських ігор за нашу команду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)