Кропивничанин написав вірш до Дня ліквідатора (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58839_1.jpg)
Ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Ігор Філіпенко до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вирішив присвятити вірш героїчному вчинку, який був зроблений багатьма людьми при ліквідації ядерної катастрофи у 1986 році
14 грудня в Україні проводяться заходи до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
Завдяки героїчному подвигу ліквідаторів, весь світ продовжує жити своїм життям, а наслідки ядерного вибуху закриті саркофагом, який нагадує людству про руйнівну силу розбурханого атому.
Наслідки тієї катастрофи торкнулися сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих.
Смертоносна пожежа та радіаційний пил забрали багато людських життів в той час. Наразі від отриманного тоді опромінення ліквідатори продовжують хворіти та помирати.
Про героїчний подвиг ліквідаторів потрібно завжди пам’ятати!
Про це йдеться у вірші ліквідатора Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)