Кропивничани приєдналися до всеукраїнської акції (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50426_1.jpg)
Сьогодні, 19 грудня, у місті Кропивницький на площі Героїв Майдану з`явилася чорна ялинка, повідомляє FOTOINFORM.NET
Сьогодні біля будівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації пацієнти та активісти встановили чорну ялинку, прикрашену пустими пляшками від ліків - символ, що десяткам тисяч ВІЛ-позитивних українців не до свят, бо вже з нового 2020 року пацієнти з ВІЛ будуть вимушені перервати лікування через відсутність ліків.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)