Кропивничани отримують СМС від шахраїв (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50482_1.jpg)
У місті Кропивницький перед новорічними святами шахраї почали «засипати» городян СМС-повідомленнями, повідомляє FOTOINFORM.NET
«Мені прийшло СМС-повідомлення про начебто виграні 259000 гривень. Якщо я хочу отримати ці гроші мені пропонували зателефонувати за вказаним номером. Я не подзвонила, бо вважаю, що це шахраї. Раніше 15 років тому, у поштову скриньку кидали «листи щастя» з виграшними автівками, коштовностями, квартирами. Треба було купити запропоновані тоненькі книги, щоб прийняти участь у розіграшах. А зараз в час технологій все перейшло на мобільний зв'язок», - розповідає кропивничанка Наталя.
Шахраї зараз використовують любов населення до легких грошей та розсилають СМС-повідомлення з закликом забрати виграні великі суми. Але все це робиться, щоб «жертва» заплатила гроші за нібито проценти, податки або щось потрібно придбати, щоб прийняти участь у розіграші коштовного призу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)