Кропивничани обурені рішенням міської влади
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49859_1.jpg)
Сьогодні мешканці міста Кропивницький почали жваво обговорювати рішення міської влади, яка підтримала підняття в обласному центрі тарифів на теплозабезпечення, повідомляє FOTOINFORM.NET
Тепер мешканцям багатоповерхівок треба буде викласти за 1 кв.м 55 грн 73 коп.
А це майже 3000 грн в місяць за опалення 3 кімнатної хрущівки. А додати до цієї суми інші комунальні послуги, то виходить що двох мінімальних пенсій не вистачить.
«З дуба впали наші місцеві можновладці, Уряд обіцяв, що за опалення в цьому році буде не більше 35 грн за кв.м. А наш Кропивницький, як завжди. У поганому розумінні – перший. Чому у нашому місті такі великі тарифи? Ми що найдурніші в державі? Майже 56 гривень за кв.м - це вже занадто. В нашому місті треба щось змінювати, якщо місцева влада не може, то треба її міняти», - каже кропивничанка Наталя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)