Кропивничани обговорюють високі тарифи на опалення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50404_1.jpg)
Мешканці міста Кропивницький жваво обговорюють та коментують в соцмережах «божевільні» тарифи на опалення та проводять опитування, яка температура повітря у квартирах багатоповерхівок, повідомляє FOTOINFORM.NET
Деякі мешканці скаржаться, що в помешканнях холодно, а тарифи зависокі. На дворі плюсова температура, а за листопад виставили майже 40 грн за кв.м. І хоча декілька днів в листопаді вночі температура повітря знижувалася до мінусових позначок, але ж не було – 20, щоб виставити мешканцям Кропивницького «божевільні» нарахування, так кажуть деякі кропивничани.
«Чому мешканці міста Київ оплачують за меншими тарифами, чим мешканці Кропивницького? У Києві тариф за опалення – 38, 50 грн. за кв.м, а у нас 47,94 грн. за кв.м.», - каже кропивничанка Наталя
У фейсбуці кропивничани запитають один одного, яка температура у них вдома при централізованому опаленні. У когось холодно, а хтось каже, що тепло та нормально. Багато мешканців обласного центру підтримують, що тарифи за опалення зависокі. У коментарях пишуть, що потрібно переходити на автономне опалення, тоді можна самому регулювати температуру повітря у себе вдома.
«Я живу в угловій квартирі бетонної багатоповерхівки. Температура повітря по нормам опалення в угловій кімнаті повинно бути не менше 20 градусів тепла. А взимку, коли на дворі морози, то у моїй кімнаті температура знижується до +15 при роботі електрообігрівача. Жахом чекаю кожного року січня та лютого. Дорого платити за опалення та ще і за електрику. Коштів на автономку немає, бо інвалід», - скаржиться Наталя Олександрівна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)