Кропивничани мають проблеми з монетизацією пільг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50222_1.jpg)
Деякі кропивничани-пільговики зіткнулися з проблемами по безготівковій монетизації пільг, повідомляє FOTOINFORM.NET
Сьогодні, 22 листопада, не дочекавшись обіцяних СМС від «Ощадбанку» пільговики почали з'ясовувати, чому повідомлень досі нема та чому в особистому кабінеті «Ощадбанку» фігурує ДП «КІРОВОГРАДТЕПЛО» «ТОВ "ЦНТІ УНГА», рахунків якої вже пів року немає.
«Вирішив не брати готівкою, щоб держава сама переховувала кошти за мої пільги. І тільки зараз зрозумів, що зробив це даремно. Так би отримав кошти готівкою, заплатив за комуналку и проблем немає. А зараз потрібно чекати, щоб безготівкова монетизація нормально запрацювала. Вже три рази у соцзахист Подільського району сходив, три рази подзвонив на гарячу лінію «Ощадбанку». Півгодини розповідав, що у місті Кропивницький вже майже пів року замість ДП «КІРОВОГРАДТЕПЛО» послуги тепло забезпечення надає КП «Теплоенергетик» зі своїм рахунком. Хто надав застарілу інформацію в установу банку? Свій номер телефону в соцзахист ще у вересні надав, а СМС все чекаю. З електропостачанням теж не зрозуміло. На гарячій лінії «Ощадбанку» відсилають розбиратися з комунальними підприємствами. Взагалі всі відсилають один до одного», - розповідає кропивничанин, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС.
Отож, ті пільговики, які у безготівковій грошовій монетизації пільг, ще не отримали СМС повідомлення, потрібно звернутися у свій соцзахист та надати свій контактний телефон для банку. Потім зареєструватися в особистому кабінеті «Ощадбанку» та подивитися, що там нарахували на пільги. Можна також для з'ясування подзвонити телефоном «Ощадбанку» - 0 800 210 800.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)