Кропивничани долучились до Всеукраїнської акції «Перша хвилина миру»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48409_1.jpg)
8 травня, у м. Кропивницький на Театральній площі обласного центру очільники області та міста, представники силових структур, духовенство, ветерани Другої світової війни та АТО/ООС, громадські організації та жителі міста запалили лампадки та свічки, вшанувавши пам’ять про тих, хто ціною власного життя самовіддано наближав довгоочікувану мить Перемоги у далекому 1945-му.
До акції долучились особовий склад Управління ДСНС у Кіровоградській області на чолі з начальником Управління полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком, які разом із громадськістю міста схилили голови на знак глибокої поваги і вдячності.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)