Кропивничанам порекомендували зробити запас питної води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51006_1.jpg)
11 березня 2020 року з 9 до 22 години буде припинено централізоване водопостачання мікрорайонів по вул. Соборній від вул. Комарова до пр. Миргородського, вул. Глінки, № 2-28 та Шкільного
У зв'язку з необхідністю заміни аварійної ділянки водопроводу діаметром 200 мм по вул. Соборній, 22а та плановою заміною пожежних гідрантів у мікрорайоні «Шкільний».
На час припинення водопостачання вода споживачам буде підвозитись автоцистерною.Просимо зробити необхідний запас води.
Телефони для довідок: 36-83-68; 56-12-73; 56-34-18.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)