Криза влади добралася до Кіровограда,- Анна Ніжнікова
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30681_1.jpg)
Голова фракції «Опозиційного блоку» у Кіровоградській міській раді Анна Ніжнікова заявляє, що криза влади, політичні договорняки і торги з Києва добралися уже й до Кіровограда, повідомляє «КП»
– Крім того, що вся Україна втомилася від скандальної «прем’єріади» у Києві, коли ведуться підкилимні перемовини і політичні торги, у Кіровоградській міськраді учора відбулося фактично те саме. Цю владу не цікавлять питання життя громади, особливо виділення землі нашим АТОвцям, – її цікавлять лише кадрові рішення і повний контроль над посадами й комісіями у раді, – наголошує Ніжнікова.
Керівник фракції переконана, поки влада займається кадровим дерибаном, доти не буде порядку у місті.
– На кожному засіданні сесії в першу чергу депутати мають розглядати питання, з якими до них звертаються люди. Сьогодні цього не має! – констатує Ніжнікова.
Нагадаємо учора, фракція «Опозиційного блоку» на знак протесту проти кулуарних домовленостей провладних партій покинула сесійну залу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)