Комунальники Кропивницького приготували місту подарунок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32192_1.jpg)
Вони висадили у парку культури та відпочинку “Ковалівський” квіткову мапу України.
Мапа виконана у патріотичних кольорах Державного прапора України, для цього спеціально були підібрані відповідні квіти: жовті чорнобривці і сині сеткреазії. Така квіткова Україна висаджується в нашому місті вперше, а от квітковий прапор тішить око кропивничан вже кілька років підряд.
У КП “Кіровоград-Благоустрій”, авторів композиції, повідомили, що висадження квіткової мапи приурочене до Дня незалежності України. У планах комунальників також на чотирьох в'їздах в Кропивницький висадити квітами “25” - ювілейну дату Незалежності нашої країни. Наразі там ведуться підготовчі роботи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)