Команда ЗОШ-17 стала чемпіоном Кіровограда з гандболу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8320_1.jpg)
25 січня в ДЮСШ № 2 відбулися заключні ігри чемпіонату міста Кіровграда з гандболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в якому взяли участь 10 команд.
Чемпіоном міста стала команда навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітня школа навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання «Калинка». На другому місці представники навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр "Сузір’я". Бронзові нагороди виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.
Заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Славік Іванов та голова обласної федерації гандболу В.Гурський нагородили переможців та призерів змагань дипломами і кубками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)