Команда з Кропивницького у півфіналі «Одеської Ліги Сміху»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32733_1.jpg)
В місті Одеса пройшла 1\4 фіналу «Одеської ліги сміху». Завдяки підтримці юридичної компанії «Бублик і Ко» команда з нашого міста «М.П» також брала участь у цій грі, більш ніж успішно! Хлопці пройшли до півфіналу!
Разом з нашою командою у грі змагалися команди з Харкова, Одеси, Миколаєва, Херсона, Сум, Києва та республіки Молдова.
За правилами гри, до півфіналу одразу потрапляли тільки ті команди, які отримали позитивний відгук від усіх (п’ятьох) тренерів, інакше потрапляли в battle, а там вже випробовували далі свою долю. Наша команда виступала першою в грі, і одразу – п’ятірочка!
Півфінал запланований на 25 жовтня! Тому, тримаємо кулачки за нашу команду, і сподіваємося на фінал!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)