Кіровоградців вітають із всенародним святом - Днем Перемоги!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31228_1.jpg)
Дорогі ветерани! Шановні жителі Кіровоградщини!
Колектив Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області сердечно вітає вас із всенародним святом – Днем Перемоги!
Це свято уособлює героїзм і самопожертву наших співвітчизників, які не шкодуючи власного життя, здобули для світу перемогу над нацизмом, зберегли мирне небо для майбутніх поколінь.
Доземний уклін й безмежна синівська вдячність всім, хто героїчно пройшов довгими й тернистими дорогами найжорстокішої в історії людства війни і відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу, а потім відроджував рідну землю зі згарища післявоєнної руїни.
Вічна пам’ять тим, хто загинув на фронтових полях, і тим, хто пішов з життя пізніше, вже у мирний час.
Сяйво тієї перемоги служить орієнтиром Миру і Свободи для українців-патріотів, котрі сьогодні захищають незалежність нашої держави.
Здоров'я вам та злагоди, добра і благополуччя!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)