Кіровоградці прийняли участь у акції «За чисте довкілля» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31040_1.jpg)
23 квітня працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів взяли участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».
На території обласного Управління співробітники перекопували та висаджували квіти на клумбах, пересаджували туї та приводили в естетичний вигляд фасад будівлі.
Проводилися такі роботи і на фасаді історичної будівлі, у якій зараз знаходиться аварійно-рятувальний загін спецпризначення та медико-санітарна частина. На інших підпорядкованих об’єктах рятувальники обкопували та білили дерева, приводили до належного стану бордюри, фарбували паркани та лавки. Наводили лад і в адміністративних будівлях пожежно-рятувальних підрозділів області.
Тож кожен рятувальник та працівник пожежно-рятувальної служби зробив свій посильний внесок у загальнодержавну акцію, яка робить кращими міста та села, та закликає кожного по-господарськи ставитись до дому, у якому живемо.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)