Кіровоградський виш перевірили на доступність
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56386_1.jpg)
Сьогодні, 12 листопада, за дорученням голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної представники департаментів освіти та регіонального розвитку провели чергову перевірку на доступність закладів та установ.
Моніторинг безбар’єрності провели у навчальних корпусах ЦДПУ ім. В. Винниченка. Перевіряв доступність цих об’єктів спортсмен з інвалідністю Олексій Голодок - кандидат у майстри спорту з кульової стрільби.
В університеті передбачено алгоритм дій для допомоги особам з інвалідністю. В університеті навчається 36 студентів з інвалідністю, троє з яких відвідують лекції на візках.
Зі слів Олексія Голодка пандуси у всіх корпусах зручні, працює ліфт, є можливість дістатися з одного корпусу в інший по переходу. «Інспектор» відвідав зону для абітурієнтів, бібліотеку та їдальню.
«Мені було просто відвідати всі три корпуси навчального закладу. Але хотілося б ще додати кнопку виклику чергового у семиповерховій будівлі та облаштувати спеціальні вбиральні для людей на візках», - зазначив Олексій Голодок.
Разом з тим, адміністрація університету визнає наявність проблем та працює над їх усуненням. Зокрема, опікується покращенням доступності у старому корпусі. Також планують створити куточок для батьків які відвідують заклад з дітьми.
Як повідомлялось раніше, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна започаткувала проведення аудиту на доступність будівель, а також залізничних вокзалів та автостанцій. У ході аудиту перевіряється не лише оснащеність будівель пандусами, наявність ліфтів та поручнів, але і їхня відповідність державним будівельним нормам щодо доступності.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)