Кіровоградський ансамбль виборов звання «Краща школа східного танцю України в центральному регіоні»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13602_1.jpg)
28 січня хореографічний ансамбль «Медея» ДЮКу «Гермес» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради взяв участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі східного танцю на приз журналу «Захаріт» збирає друзів», який проходив у м. Києві.
Ансамбль «Медея» виборов звання «Краща школа східного танцю України в центральному регіоні».
Керівник ансамблю Зеленько Тетяна Михайлівна стала переможцем акції «Людина року української асоціації східного танцю 2012». 7 вихованців ансамблю вибороли на конкурсі перші місця, 6 – 2 місця, 7 - 3 місця та отримали Сертифікати на право участі в програмі чемпіонату Європи зі східного танцю, який буде проходити у липні 2013 року у Болгарії.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)