Кіровоградським школярам показали як шукають контрабанду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17742_1.jpg)
На митний пост «Кіровоград-Центральний» нещодавно з екскурсією завітали учні кіровоградської загальноосвітньої школи №29.
У зоні митного контролю школярів зустрів головний інспектор-кінолог управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Андрій Сидоренко. Він розповів дітям, які методики використовуються при навчанні собак з пошуку різних небезпечних вантажів, а наймолодший працівник Кіровоградської митниці, дворічний службовий пес Сармат, продемонстрував свої здібності: у інсценованих пасажирських валізах та транспортних засобах шукав наркотичні речовини.
Наприкінці екскурсії начальник митного поста Олександр Любченко ознайомив гостей з роботою митного поста, а також розказав про завдання та обов’язки інспекторів.
Захід було проведено з метою сприяння розвитку співпраці митниці з навчальними закладами Кіровоградської області та посиленням профорієнтаційної роботи серед молоді.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)