Кіровоградські підприємці йдуть на компроміс з податківцями

Лютий 24, 2015 | Новини | Переглядів: 822 | Коментарі: 0

Згідно процедури застосування податкового компромісу станом на 23 лютого 2015 року до фіскальної служби в Кіровоградській області надійшло 24 заяви, відповідно до яких податкові зобов’язання платників збільшено на 17,9 млн. грн., у тому числі, з податку на додану вартість – на 13,1 млн. грн., з податку на прибуток підприємств – на 4,9 мільйонів гривень.

Відповідно до поданих розрахунків, сплаті підлягає 897,1 тис. грн. Із них до державного бюджету вже сплачено 512,3 тис. грн.
На сьогодні державними податковими інспекціями Головного управління ДФС у Кіровоградській області прийнято 12 рішень щодо застосування процедури податкового компромісу, дев’ять з яких погоджено, три – відхилено.
Податковий компроміс – режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року. Податкові зобов’язання суб’єкту господарювання доведеться сплатити до бюджету у розмірі 5 відсотків від суми заниження податкового зобов’язання. Інша частина 95 відсотків вважається погашеною за наслідками досягнення податкового компромісу. При цьому штрафні санкції до платника податків не застосовуються, а пеня відповідно не нараховується.
ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує суб’єктам господарювання, що до граничного терміну подачі платниками уточнюючих розрахунків або заяв з метою застосування податкового компромісу залишилось 52 календарних дні.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
 


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool