Кіровоградське вище професійне училище номер дев’ять приймало гостей

Квітень 14, 2016 | Новини | Переглядів: 1319 | Коментарі: 0

Вихованці дитячого будинку «Наш дім» відвідали Державний навчальний заклад "Вище професійне училище № 9".

Діти ознайомились з такими професіями, як радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, оператор телекомунікаційних послуг; касир банку, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; адміністратор, оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, офісний службовець бухгалтерії, контролер ощадного банку.

- Старшокласників хвилює питання вибору своєї професії, визначення своїх уподобань й обрання тієї професії, на якiй би можна було б якнайповнiше себе реалізувати, - відзначила директор закладу Наталія Вінницька. - Нелегко обирати фах. На сьогоднi налiчується близько чотирьох тисяч рiзноманiтних професiй. А треба обрати ту, яка приносила б людинi задоволення вiд працi i користь людям.

Майбутнім абітурієнтам дуже сподобалась екскурсія по училищу, адже до послуг учнів надаються корпуси теоретичного та виробничого навчання, гуртожиток з вільною зоною Wifi -доступу до мережі Інтернет, бібліотека, спортивний зал, їдальня, приміщення для гурткової, спортивно- масової та технічно-творчої роботи. Учні училища знаходяться на державному забезпеченні а час навчання в училищі зараховується у трудовий стаж.

Робота з профорієнтації вихованців “Нашого дому” поставлена на високому рівні. Напередодні діти стали учасниками семінару - тренінгу з профорієнтації на тему «Мій вибір – моє життя», який провела начальник відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості Н.О.Невідома та тренінгу на тему «Формування простору особистого розвитку», що проводив тренер-психолог центру медико - психологічної реабілітації «КОМ-ПАС» А.Г.Фоменко.

- Кожен школяр обов’язково колись скаржився на школу, на домашнє завдання, уроки. І ось, коли наступає жадана мить – останній рік, перед випускниками постає питання: ким бути? Звичайно, ще з дитинства ми вибираємо свою майбутню професію. Хоча вона змінюється по декілька разів на тиждень, але все ж діти мають якесь уявлення про те, ким вони стануть, - говорить Наталія Вінницька.

Результатом навчання вихованців «Нашого дому» стали розроблені ними «Рекомендації у справі профільного самовизначення».

джерело


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool