Кіровоградська «Зірка» здобула першу перемогу в новому чемпіонаті (ФОТО)

Серпень 10, 2015 | Новини | Переглядів: 1236 | Коментарі: 0

Домашня гра між «Зіркою» та «Черкаським Дніпром» повинна була дати відповідь, який же вигляд має наша команда у новому чемпіонаті. Тим паче, що першу гру наші земляки програли дома, а на виїзді зіграли в ніччю.

Матч  розпочався з атак нашої команди. Футболісти «Зірки» з перших хвилин матчу взяли гру під свій контроль і створили перший небезпечний момент вже на 7-й хвилині. Борис Баранець пробив метрів із 20-ти по воротам  гостей, але голкіпер гостей перевівцей потужний та каверзний удар на кутовий. Це був найяскравіший момент у першому таймі біля воріт суперників. Поступово  гості  заспокоїли атакувальний порив кіровоградців. І гра перемістилася у центральну частину поля. А підопічні Ігоря Столовицького, виконуючи  його настанови на гру,  «вибудували» два  рубежі оборони, через які нашим  гравцям було важко пройти не маючи швидкості. Наша команда мала шанс забити м’яч в ворота суперників ще у першому таймі, але  кіровоградцям не щастило на завершальній стадії.

У другому таймі наполегливість наших гравців дала свої результати. Вже на 49-й хвилині матчу метрів із п’ятнадцяти до воріт красивий гол забив Артем Щедрий. «Зірка» повела в рахунку - 1:0. Тепер черкащанам, щоб змінити  рахунок  в грі,  треба було міняти тактику і переходити від оборони до атакуючих дій. Нашим гравцям це було на руку, бо грати на контратаках наші вміють. Підопічні Сергія Лавриненко таким перебігом на полі скористалися  вже на 60-й хвилині  матчу, після розіграшу кутового самим спритним та влучним виявився Григорій Баранець, який  забив  другий м’яч в цій грі. Рахунок став – 2:0 на користь кіровоградської команди. Після другого забитого м’яча   футболісти «Зірки» продовжували  шукати «щастя» біля воріт суперників, але футболісти «Черкаського Дніпра» зуміли вистояти  та не пропустити більше  м’ячів у свої ворота. Під кінець зустрічі гості змогли створити  небезпечний момент біля воріт «Зірки», Руслан Качур націлено пробив по воротам, але на цей удар впевнено зреагував наш Павло Поштаренко.  Фінальний свисток арбітра Сергія Даньковського зафіксував першу перемогу «Зірки» у нинішньому футбольному сезоні.

Как Кировоград болел за «Зирку» (фоторепортаж)

Зирка- Черкаський Дніпро - 2-0. Кіровоград стадіон Зірка, фото Ігоря Філіпенка.

На післяматчевій прес-конференції в.о. головного тренера «Зірки» Сергій Лавриненко подякував вболівальникам, які прийшли на стадіонта за іх підтримку. На його думку  команді  цього разу вдалося не розчарувати вболівальників, як якістю гри, так і результатом.

Свій наступний матч кіровоградська «Зірка» проведе в гостях 15 серпня проти ПФК «Суми». А в Кіровограді вболівальники побачать «Зірку» вже 22 серпня. Наша команда у розіграші Кубку України зустрінеться з львівськими «Карпатами».