Кіровоградська станція юних техніків відзначила своє 25-річчя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31478_1.jpg)
Сьогодні, 25 травня, Кіровоградська міська “Станції юних техніків” відзначає свій 25-річний ювілей! З нагоди свята у комунальному закладі відбулися урочистості, в яких взяв участь секретар міської ради Сергій Бойко.
Кіровоградська міська станція юних техніків була заснована у 1991 році. Сьогодні у ній навчаються 840 дітей, працюють 26 педагогів і 14 осіб обслуговуючого персоналу.
Вихованці закладу завжди активно беруть участь у заходах міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Діти неодноразово ставали призерами Всеукраїнських конкурсів в різних номінаціях, а педагогічний колектив був нагороджений відзнаками Міністерства освіти і науки, молоді і спорту, Українського державного центру позашкільної освіти, Національної федерації з судномоделізму і судномодельного спорту України, Управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету.
- 25 років - це перший серйозний ювілей! Вітаю вас зі святом і хочу щиро подякувати за той величезний вклад, який ви зробили у популяризацію технічної творчості серед дітей і молоді, - звернувся до гуртківців Сергій Бойко. - Моделі, які ви виготовляєте своїми руками, при цьому не важливо на професійному рівні, чи як початківці, - безцінні, Бо ви даєте путівку в життя майбутнім талановитим інженерам, які працюватимуть на підприємствах України.
Секретар міської ради вручив заслужені подяки працівникам педагогічного колективу
Станції юних техніків, а вихованці закладу мали нагоду продемонструвати гостям свята свої роботи.
Територія СЮТу була поділена на два сектори. Перший - “Візитівка закладу”: тут можна було дізнатися про історію закладу, ознайомитися із творчою мозаїкою гуртків, переглянути мультимедійну презентацію центру дитячої творчості. На території другого розмістилися виставкові стенди гуртків фотографії, моделювання іграшок-сувенірів, аплікації соломкою, техніки спортивного туризму та проводилися майстер-класи “Діти — творці миру”. Видовищними були і показові виступи вихованців судномодельного та авіомодельного гуртків.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)