Кіровоградська обласна дитяча лікарня отримала необхідні ліки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36611_1.jpg)
20 квітня заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку Раїса Килимниченко вручила головному лікарю лікувального закладу “Кіровоградська обласна дитяча лікарня” Василю Хорощаку сертифікат на суму у 42 500 грн та заздалегідь придбані лікарські препарати, у яких щоденно виникає необхідність при лікуванні онкохворих діток.
“Сьогодні протоколи лікування онкохворих діток передбачають надзвичайно агресивну хімічну терапію, аби побороти ракову клітину, - розповідає Наталія Бойченко, т. в. о. завідуючої гематологічним відділенням ЛЗ “Кіровоградська обласна дитяча лікарня”. - На жаль, така агресивна терапія впливає не лише на пухлину, але й на здорові клітини, тому мусить супроводжуватися щоденною відновлювальною терапією, яка нерідко триває місяцями. Хімічною терапією нас забезпечує держава, а от відновлювальна повністю лягає на плечі та кишені батьків. Повірте, сьогодні це значні суми. Тому така допомога - придбання розчинів для супроводжувальної терапії - надзвичайно необхідна та вчасна. Наразі, маємо надію, що наша співпраця триватиме і надалі”.
В зв’язку з відкриттям у Кропивницькому приватної онкологічної клініки “Український Центр Томотерапії” до Кіровоградської обласної дитячої лікарні приїжджають на лікування дітки з усієї України. Кількість пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги, зростає чи не щоденно, відповідно, зростають і потреби у лікарських препаратах.
“Усі препарати були придбані за ініціативи Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку в рамках благодійної програми банку “Допомагати просто!”, - розповідає Раїса Килимниченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. - Всеукраїнська благодійна програма ПриватБанку “Допомагати просто!” діє з 2011 року, за цей час нашими клієнтами зібрано більше 58,7 млн грн. У проектах Фонду вже взяли участь більше 700 тисяч жителів України, а основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дитячим будинкам і створення необхідних умов для ефективного лікування в Україні дітей з онкологічними захворюваннями. Допомагає фонд і бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті”.
Нагадаємо, перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Приват24 і в мобільному додатку. Всі перерахування у рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)