Кіровоградщина: з територій вимагатимуть паспорти енергоефективності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15820_1.jpg)
Обласна влада поставила завдання районним керівникам підготувати паспорти енергоефективності. У такий спосіб контролюватиметься бажання і готовність територій переходити на альтернативні джерела енергії.
Поки ж регіон готується до введення в експлуатацію півсотні об’єктів, що працюватимуть на біопаливі.
Про це повідомив заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимир Тоцький.
За його словами, потенціал області з виробництва біопалива суттєвий – тож використовувати його потрібно у повній мірі.
- Щороку ми виробляємо десь два половиною мільйона тон соломи та решток сільськогосподарських культур. І хоча приблизно п’ята частина залишається невикористаною, все ж за останні три роки помітний ріст обсягу виробництва паливних брикетів та гранул, - розповідає посадовець і уточнює, що з 2011 року виробництво біопалива збільшилось удвічі.
Разом із тим в облдержадміністрації наголошують, що насамперед стоїть завдання перевести на альтернативні джерела енергії заклади соціальної сфери. Нині таких проектів у регіоні реалізується кілька десятків, однак цього недостатньо.
- Глава держави постійно акцентує увагу на необхідності розвитку вітчизняної енергетики, у тому числі - переході на альтернативні види палива соціальних закладів. Наше завдання створити необхідні умови для цього, - підкреслює очільник області Андрій Ніколаєнко.
Серед районів, які торік найактивніше переводили соціальні заклади на альтернативні джерела енергії, фахівці називають Голованівський, Маловисківський, Компаніївський та Новомиргородський. Не витримують бажаного темпу – Ульяновський, Вільшанський, Добровеличківський райони.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)