Кіровоградщина: рятувальники доправили до лікарні двох хворих діток
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29651_1.jpg)
Цієї ночі рятувальники доправили до Онуфріївської ЦРЛ хворих 2-річного братика та 8-річну сестричку.
Прохання про допомогу надійшло до Служби порятунку «101» у ніч на 20 січня о 01:27. Як з’ясувалося, авто «швидкої» потрапило у перемет, прямуючи до с.Морозівка Онуфріївського району. Трактор фермерського господарства звільнив шлях для машини «103». Рятувальники
Державної пожежно-рятувальної частини №33 на автомобілі підвищеної прохідності доправили медичного працівника до місця виклику у с. Морозівка, а потім забезпечили подальше транспортування хворих дітей та їх матері до лікарні. Зараз їх стан задовільний.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)