Кіровоградщина: рейдова перевірка відбулася у м. Помічна
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29010_1.jpg)
Щоб не стати жертвою «червоного півня», потрібно постійно дотримуватись правил пожежної безпеки.
Та, на жаль, часто трапляється так, що, навіть знаючи правила безпеки, громадяни вдаються до сміливих експериментів, які в результаті призводять до пожеж в оселях та приватних домоволодіннях. Особливо часто вони трапляються у осінньо-зимовий період, коли розпочинається опалювальний сезон.
Для того, щоб попередити вогневі випадки в цей період, рятувальники Кіровоградщини організовують та проводять рейдові перевірки, під час яких нагадують громадянам основні правила безпеки у побуті. Такими перевірками охоплюються усі категорії населення як районних центрів, так і сільської місцевості.
3 грудня рейдова перевірка відбулася у м. Помічна Добровеличківського району та м. Гайворон. Рятувальники, спілкуючись із місцевими жителями, пояснили їм, що основною причиною пожеж у житловому секторі залишаються необережність або нехтування правилами пожежної безпеки, зокрема необережне поводження з вогнем при курінні або користування несправними електрообігрівачами, побутовими приладами, пічним й газовим опаленням чи використання їх не за призначенням. Також рятувальники порадили не перевантажувати електромережу у помешканні, оскільки через коротке замкнення теж може виникнути пожежа. Нагадали і про те, що небезпечно залишати електроприлади ввімкненими на ніч та в жодному разі не сушити на них одяг. Наголосили учасники рейду і на правилах користування пічним опаленням, зокрема йшлось про те, що небезпечно розпалювати печі легкозаймистими рідинами, сушити й складати на печах одяг, дрова та інші горючі матеріали тощо.
Особливу увагу під час бесіди звернули фахівці на дитячу безпеку, адже життя й здоров’я дітей залежить від того, наскільки відповідально їхні батьки ставляться до дотримання правил безпечної життєдіяльності.
На завершення рейду громадянам вручили застережні листівки щодо правил пожежної безпеки у побуті та стосовно дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації.
У ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)