Кіровоградщина: обов`язкове декларування доходів громадян за 2012 рік

Лютий 05, 2013 | Новини | Переглядів: 728 | Коментарі: 0

ДПС у Кіровоградській області нагадує: згідно норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), громадяни зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за наслідками звітного 2012 податкового року у терміни до 1 травня 2013 року.

Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації.
Декларацію про доходи необхідно обов‘язково подати громадянам, які отримували такі доходи:
- від здачі в оренду майна (квартири, гаражі та інші будівлі);
- у вигляді спадщини, дарування;
- у вигляді виграшів, призів, подарунків ;
- від операцій з інвестиційними активами ( у т.ч. продажу цінних паперів, корпоративних прав тощо);
- від одноосібного оброблення земельних ділянок;
- іноземні доходи;
- від осіб, які не є податковими агентами (наприклад доходи від репетиторської діяльності, послуг домашньої прислуги, різного виду ремонтів та ін..);
- доходи отримані від двох або більше роботодавців, якщо їх загальна річна сума перевищує 120 мінімальних зарплат, встановленої на 1 січня 2012 року (1073 грн. *120= 128760 грн.)
Відповідно до п.п.179.10 статті 179 ПКУ платник податку до 1 березня року, що настає за звітним періодом, має право звернутися з запитом до відповідного органу державної податкової служби з проханням надати роз'яснення щодо заповнення річної податкової декларації, а орган ДПС зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.
Тож не зволікайте, декларуйте свої доходи!


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області
 


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool