Кіровоградщина: на території стадіону впало дерево
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48205_1.jpg)
17 квітня бійці ДСНС Кіровоградського гарнізону двічі залучались для розпилювання аварійних дерев, що перешкоджали нормальній життєдіяльності населення.
Так, рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Помічна Добровеличківського району прибрали аварійне дерево, яке впало на території місцевого стадіону. Аналогічну допомогу надали рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівка по розпилюванню та прибиранню дерева, яке загрожувало падінням на території стадіону в районному центрі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)