Кіровоградщина: на пенсіонера вчинили розбійний напад
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34594_1.jpg)
36-річний чоловік ударив потерпілого по голові, відібрав сумку з документами, грошима та мобільним телефоном.
Встановити особу нападника правоохоронцям вдалося вже наступного дня після отриманої інформації про тяжкий злочин. За ці дії зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
Пригода сталася близько 19 години у місті Знам’янка. 62-річний чоловік повертався з роботи, коли на дворі сутеніло. Не почувши кроків за спиною, потерпілий відчув страшний біль у голові, після чого знепритомнів. Прийшовши до тями, пенсіонер зрозумів, що на нього скоєно напад, крім того, з місця зникли речі: сумка з мобільним телефон, документами та готівкою у сумі 400 гривень.
Діставшись додому, чоловік вирішив до поліції не звертатися, оскільки своїх кривдників розгледіти просто не встиг. Дізнавшись про неприємності, що сталися з батьком, правоохоронцям про пригоду повідомила телефоном вже його донька.
«За місцем проживання потерпілого виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники негайно взялися до роботи. Наступного дня їм вдалося встановили особу підозрюваного.
Ним виявився 36-річний непрацюючий місцевий житель. Як з’ясувалося, після скоєного нападу зловмисник встиг продати мобільний телефон жертви, наявні гроші так само витратив того ж вечора, придбавши для себе алкоголь», - розповів начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.
Нині підозрюваний дає покази слідчим. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій». За ці дії особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)