Кіровоградщина: на березі річки Мала Вись провели роз’яснювальну роботу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44564_1.jpg)
Прохолодна вода річки, озера, навіть струмка найкраще рятує від літньої спеки. Але разом з тим такий відпочинок може мати негативні наслідки, особливо якщо нехтувати правилами безпеки.
18 липня працівники Управління ДСНС в області та Маловисківського райвідділу провели роз’яснювальну роботу щодо безпеки на воді серед відпочивальників у м. Мала Виска на березі річки Мала Вись.
Працівники Служби порятунку нагадали громадянам, що небезпечно купатись після вживання алкогольних напоїв та після тривалого перебування на пекучому сонці, у невідомих місцях, особливо у затоплених кар’єрах, стрибати зі скель, дамб, мостів та інших споруд, влаштовувати у воді жарти з притопленням. Так як серед співрозмовників було багато дітей, рятувальники зробили акцент на їхній безпеці: ні в якому разі не йти до водойм без дозволу та нагляду дорослих, навчатись правилам безпеки та не допускати пустощів у воді та біля неї.
Відпочивальникам також розповіли, як рятувати потопаючого. Крім того, нагадали, як розпізнати сонячний або тепловий удар: з’являється різка втома, слабкість, головний біль, запаморочення, нудота, шум у вухах, потьмарення в очах, кровотеча з носа, іноді навіть втрата свідомості. Якщо в цей час потерпілому не надати допомогу, він може загинути. Щоб цього не сталося, людину необхідно розмістити у затінку, звільнити його тіло від одягу, змочити прохолодною водою обличчя та груди, дати понюхати нашатирний спирт, за необхідності зробити штучне дихання, викликати швидку допомогу.
По завершенню розмови відпочивальникам вручили листівки з правилами безпечного відпочинку на воді.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)