Кіровоградець увійшов до десятки кращих скелелазів України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27954_1.jpg)
У Харкові завершився рзіграш Кубку України зі скелелазіння в програмі швидкість і складність та фінал Кубка України в програмі швидкість.
Кубки виборювали 87 спортсменів із 12 регіонів України. Кіровоградську область представляли шість спортсменів – вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради», комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ «Динамо».
За підсумками змагань третє місце в лазінні на швидкість виборов Юрій Побережець, четверте місце в лазінні на складність посів Сергій Побережець. За результатами трьох етапів до десятки сильніших спортсменів України потрапив Юрій Побережець, посівши шосте місце. В командному заліку Кіровоградська область зайняла четверте місце. Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець і Валентина Русінова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)