Кіровоград: жителі Новомиколаївки та Новоолексіївки задоволені!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26619_1.jpg)
На адресу міської ради надійшло багато листів, у яких мешканці мікрорайонів Новоолексіївки та Новомиколаївки висловлюють щиру вдячність за зміну маршруту атобусу №104 “Критий ринок” – ТДВ “Ятрань”, повідомляє сайт міськради
На прохання людей маршрут проходить тепер центром Кіровограда – по вулиці Велика Перспективна.
Жителі обох мікрорайонів, а також працівники та мешканці міського соціального гуртожитку відзначають, що відновлення схеми руху мікроавтобусів надала можливість без перешкод діставатися дітям до шкіл і дитячих садочків, людям старшого віку – до соціальних аптек, торівельних та адміністративних закладів. Значно комфортніше стало і повертатися з роботи додому, особливо у вечірній час.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)