Кіровоград: «Збережемо пам’ять про подвиг»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25976_1.jpg)
Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги, у бібліотеці-філії №4 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи для учнів 3 «Б» класу навчально-виховного об’єднання №32 була проведена військово-патріотична панорама «Збережемо пам’ять про подвиг».
З розповіді бібліотекарів діти дізналися про участь українського народу у Другій світовій війні, про патріотизм воїнів, які мужньо йшли у бій, захищаючи свою рідну землю від агресора.
Школярі переглянули кадри документальної хроніки «Україна у другій світовій війні», декламували вірші, прослухали пісню-присвяту матерям загиблих воїнів. Учасники заходу розповіли про своїх дідів, що воювали на фронтах Другої світової, та взяли участь у конкурсі малюнку на військову тематику, зображуючи танки, літаки, гармати, солдатів-переможців та символ Перемоги - червоний мак, переглянули книги на виставці «Перемога в ім’я життя».
Все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс на вівтар свободи найдорожче – життя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)