Кіровоград: відбулись змагання з пауерліфтингу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28792_1.jpg)
Змагання з пауерліфтингу «Спорт проти наркотиків» провели 18 листопада у дитячо-юнацькому клубі «Старт» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради проведені.
У турнірі взяли участь 25 юнаків віком від 15 до 20 років із дитячо-юнацьких клубів «Моноліт» та «Старт» і студенти Кіровоградського національного технічного університету. У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда ДЮК «Старт» (тренер Олег Бочаров), 2 місце – за командою ДЮК «Моноліт» (тренер Віктор Бєлосвєтов), 3 місце - команда КНТУ (тренер Юрій Трохименко).
Кращі особисті результати продемонстрували спортсмени ДЮК «Старт»:
Денис Майборода, (15 років, 55 кг) підняв штангу вагою 65 кг;
Роман Трахтінберг, (15 років 60 кг) вижав штангу вагою 70 кг;
Денис Шкрябін, (17 років 65 кг ) підняв штангу вагою 100 кг;
Роман Жарук ,(20 років 70 кг) підняв штангу вагою 102 кг.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)