Кіровоград: відбудеться День краєзнавства

Вересень 12, 2014 | Новини | Переглядів: 1003 | Коментарі: 0

Мабуть кожна людина вважає, що її місто, де вона народилася і живе, – найкращий куточок землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине та неповторне.

Ми – кіровоградці, також вважаємо своє місто найкращим, тож напередодні святкування 260 річниці з дня заснування міста Кіровоград в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка відбудеться День краєзнавства на тему: «Кіровоградщина – наша гордість, наша слава».
16 вересня, протягом дня, в бібліотеці будуть проходити цікаві та різнопланові заходи.
У відділі популяризації книги експонуватиметься книжкова виставка «Пишайся рідним містом», яка познайомить із найцікавішими надходженнями краєзнавчої літератури.
Краєзнавча лотерея «Від Єлисаветграду – до Кіровограду» зацікавить історією виникнення міста, з його пам’ятками історії та архітектури.
Викладка літератури «Нові краєзнавчі видання» та консультація бібліографів бібліотеки «Як знайти літературу по краєзнавству в каталогах та картотеках» задовольнять найвимогливіших користувачів бібліотеки.
Також до Дня краєзнавства фахівці книгозбірні підготували бібліографічний покажчик «Лауреати обласної літературної премії ім. Є. Маланюка». Видання присвячене письменникам Кіровоградщини, відзначеним найвищою обласною літературною нагородою Кіровоградщини протягом 2012-2013 років.
О 12.00 розпочнеться головна подія цього дня – засідання круглого столу «Чи потрібні нам знання з історії рідного краю?!», яке проведуть бібліотекарі разом з працівниками Кіровоградського обласного Державного архіву. Основна тема обговорення: «Як не допустити, щоб історичні події забувалися, пам’ятні місця занедбувалися, національні святині не шанувалися».

У заході участь беруть:
- директором Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Бабенко Олег Олександрович;
- головний спеціаліст сектору спеціального зберігання та страхового фонду документації Державного архіву Кіровоградської області, член обласної організації Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник культури України Петренко Іван Данилович;
- член Національної спілки краєзнавців України Шепель Федір Олександрович;
- старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат історичних наук Митрофаненко Юрій Станіславович;
- завідувач науковою редакцією комунальної установи «Кіровоградське обласне відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України»», старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Шевченко Борис Леонідович;
- член Національної спілки краєзнавців Даценко Василь Всеволодович;
- кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Шевченко Сергій Іванович.

Запрошуємо усіх кіровоградців завітати до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка та стати учасниками Дня краєзнавства «Кіровоградщина – наша гордість, наша слава».


За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool