Кіровоград: урок єдності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27512_1.jpg)
24 серпня – це не просто День народження держави, це свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь, які з любов’ю творили і плекали українську націю, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.
Урок єдності «Вічна і єдина наша Україна», який підготували у бібліотеці-філії №8, проводився з метою зацікавити підростаюче покоління історією свого народу та країни; виховувати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину.
Напередодні у бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Книга єднає Україну»
Історичний гід «Ти – одна і неподільна, Україно моя вільна» ознайомив присутніх зі славною історією нашої Батьківщини. Діти активно брали участь у патріотичній грі «В Україні я живу» та переглянули відео «Я – Незалежна твоя Батьківщина», що спонукало їх до відвертої розмови на тему: «Мій краю - я тобі бажаю!»
Дуже приємно, що гості продемонстрували гарні знання з історії та були активними!
Валентина Кизілова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)