Кіровоград: Угода забезпечить соціальний захист ветеранів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15219_1.jpg)
Сьогодні, 29 квітня, відбулося підписання Угоди про взаємодію та співпрацю Кіровоградської міської ради та ради Кіровоградської міської організації ветеранів України на 2013-2015 роки.
Угоду підписали міський голова Олександр Саінсус та голова ради Кіровоградської міської організації ветеранів України Віталій Вієвський.
Така Угода, укладена з метою підтримки злагоди у суспільстві, забезпечення гідного життя ветеранів війни та праці, інвалідів, учасників бойових дій, сімей загиблих, “дітей війни”, пенсіонерів та людей похилого віку, посилення соціального захисту і виховання поважного ставлення до ветеранів усіх категорій, дозволить практично реалізувати низку спільних проектів влади і наймасовішої у Кіровограді ветеранської організації, відзначив міський голова Олександр Саінсус.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)