Кіровоград: у міській раді вручили державні нагороди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31743_1.jpg)
Сьогодні, 14 червня, перед початком засідання третьої сесії Кіровоградської міської ради міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Сергій Бойко вручили державні нагороди кіровоградським військовослужбовцям - учасникам АТО.
Орден "За заслуги" ІІІ ступеня, яким посмертно нагороджено загиблого на сході України Героя АТО сержанта Валерія Бочарнікова, отримав його син Владислав.
Депутатський корпус і запрошені на сесію стоячи аплодували під час вручення медалей "Захиснику Вітчизни" молодшому сержанту Ігорю Іванову, старшому лейтенанту Дмитру Руденку, солдатам Василю Ткачову і Андрію Фомічову.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)