Кіровоград: у міській раді вивчали психологію ділового спілкування
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31499_1.jpg)
26 травня у Кіровоградській міській раді продовжив роботу постійно діючий семінар для посадових осіб виконавчих органів, на яких покладено обов’язки з ведення діловодства.
Семінар відкрила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.
Провела заняття для діловодів виконавчих органів міської ради на тему: „Психологія ділового спілкування” начальник відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Невідома, яка розповіла про особливості спілкування посадовців з відвідувачами.
В ході навчання для присутніх було проведено тест на перевірку „Чи вміємо ми слухати?”. Заняття пройшло в невимушеній атмосфері, а учасники семінару мали змогу отримати відповіді на поставлені питання.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)