Кіровоград: у міській раді відбувся останній дзвоник
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31674_1.jpg)
Для посадовців Кіровоградської міської ради теж відбувся своєрідний останній дзвоник. Вони завершили курс вивчення англійської мови в рамках проекту «Квиток у Європу».
Підсумковим завданням для шести груп, які брали участь у проекті, став виступ із презентацією власних здобутих знань та навичок мовлення. Кожна група опрацювала обрану тему і запропонувала її присутнім.
Начальник управління освіти Лариса Костенко вручила учасникам проекту сертифікати про проходження курсів, а вчителям-волонтерам - Грамоти управління освіти Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)