Кіровоград: у міській раді вчилися протидіяти насильству
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28055_1.jpg)
28 вересня у Кіровоградській міській раді відбулось засідання «круглого столу» з питань попередження насильства в сім’ї.
У засіданні взяли участь представники відділу сім’ї та молоді, Кіровоградського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області, управління освіти, служби у справах дітей Кіровоградської міської ради, управління охорони здоров’я, Кіровоградського міського відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У часники крукглого столу проаналізували кількісний осіб, які скоїли насильство в сім’ї, визначили першочергові заходи боротьби та запобігання випадків скоєння таких правопорушень та попередження рецедивів, обговорили зміни в законодавстві щодо покарання осіб, які вчинили насильство в сім’ї.
Важливим етапом у боротьбі з таким соціальним злом стане подальший щоквартальний моніторинг та своєчасне реагування на випадки звернень з приводу скоєння насильства в родинах.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)