Кіровоград: у дитячому садку рятувальники провели гру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30379_1.jpg)
10 березня рятувальники провели мандрівку Країною безпеки для вихованців дитячого садка №3 «Незабудка», що у Кіровограді.
Фахівці Управління ДСНС щомісяця відвідують дошкільні навчальні заклади аби навчити наймолодших жителів міста початкових знань з питань безпеки життєдіяльності. На хлопчиків та дівчаток цього дня чекала гра-змагання «Безпечна мандрівка», долучившись до якої діти з легкістю запам’ятовували навчальний матеріал та могли застосувати нові знання на практиці.
Протягом подорожі діти відгадували загадки про те, чим небезпечний вогонь та пожежа, а відповіді складали з літер, наданих ведучою. Кмітливості малюкам не позичати, тож цей конкурс пройшов з успіхом. Зупинилися рятувальники і на безпеці у побуті – з «чарівної скриньки» дітлахи діставали різноманітні речі на зразок сірників чи кухонного приладдя та розповідали, якими вже дозволяється користуватися, а якими – ні та з допомогою гостей пояснювали чому. Діти активно приймали участь і в рухливих змаганнях - долали перешкоди та рятували друга із «задимленої» кімнати. Разом з рятувальниками учасники конкурсів навчилися правильно одягати протигаз та дізналися для чого він призначений. Також нагадали телефон Служби порятунку, і дізналися, чому не можна чіпати на вулиці невідомі іграшки та як діяти у разі пожежі.
Проведення заходу високо оцінили і педагоги навчального закладу, зазначивши, що завдяки візиту до садка рятувальників діти краще розуміють поняття безпеки, адже спілкуються безпосередньо з людьми однієї з найвідважніших професій. Дітям та вихователям рятувальники залишили застережні листівки, з яких кожен зможе поновити знання, отримані під час подорожі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)