Кіровоград: у бібліотеці відбувся екологічно- інформаційний марафон
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31038_1.jpg)
Природа – життя. Вічне, таке прекрасне, таке цікаве і загадкове, що скільки б ми його не вивчали, - таємниці завжди залишаються, і скільки б не милувалися його красою, - воно завжди приноситиме радість. От тільки слід свято берегти це життя.
З метою спонукати дітей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля, виховання почуття відповідальності за збереження природи , у бібліотеці філії №8 відбувся 22 квітня екологічно – інформаційний марафон «Гармонія людини і природи», на який було запрошено учнів 3 го класу ЗНЗ №16
Екологічна стежина «Чарівне моє довкілля» донесла до уваги дітей, що всі люди на планеті повинні турбуватися про долю спільного довкілля, адже воно – джерело тепла, добра і краси. Вони дізналися, як людина впливає на природу і чому потрібно охороняти навколишнє середовище.
Розповідь – екскурс «Чорний біль над білим світом» поглибив знання присутніх про аварію на Чорнобильській АЕС, спонукав ще раз проаналізувати, осмислити події цієї трагедії.
Під час заходу учні з захватом переглянули інтернет-подорож «Чудова, прекрасна наша Земля», де чарівна природа Землі не залишила їх байдужими. Відео ролик «Тварини Чорнобиля» спонукав дітей замислитися про всемогутність і безсилля людини.
Третьокласники залюбки брали участь у цікавих та різноманітних вікторинах і іграх, де показали свою ерудованість, креативність; у інтерактивній грі «Бережи природу для людського роду», створивши «Дерево добрих справ», де вони висловили думки щодо свого внеску у збереження навколишнього середовища.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)